PROGRAMY pre ŽENY

Staň sa ženou, akou si vždy túžila byť...

ako pochopiť muža

AKO pochopiť muža

Muži sú pre nás ženy často záhadou. Čo cíti? Na čo myslí? Z čoho má strach? Prečo si stavia okolo seba múr? Odpovede na tieto, ale aj množstvo iných otázok sú spracované v kurze, ktorý ti odhalí svet z pohľadu muža. Dekódovaním jeho správania sa uľahčí tvoja komunikácia s ním, lebo budeš schopná preniknúť hlbšie do jeho mysle. Program je určený pre každú ženu bez ohľadu na vek, status a životnú situáciu, v akej sa práve nachádza.

tajomstvo príťažlivosti ženy

7 tajomstiev príťažlivosti ženy - magnet na mužov (miniworkshop)

Čo robí ženu príťažlivou? Nie je to len jej fyzický vzhľad, ako si často myslíme. Na workshope sa dozvieš, ako funguje príťažlivosť a ako ovplyvňuje tvoje vzťahy s mužmi. Na konkrétnych situáciách zo života si vysvetlíme, ako sa správame a ako takéto správanie vnímajú muži. Zároveň sa dozvieš, aké správanie mužov priťahuje, ako aplikovať tajomstvá príťažlivosti a prirodzene mužov priťahovať. Cieľom workshopu nie je to, aby si sa menila pre mužov. Práve naopak. Cieľom je,  ale aby si sa správala vždy ako žena, ktorá si je vedomá svojej hodnoty.

na mne záleží

na mne záleží (miniworkshop)

Robíš všetko, aby boli ostatní šťastní, no na seba zabúdaš? Je najvyšší čas, aby si sa postavila za seba. Nastav si svoje zdravé hranice. Zlepšíš si tak nielen vzťah k sebe, ale zároveň naučíš ľudí, ako sa majú k tebe správať. Už nikdy ťa nebudú brať ako niečo samozrejmé a neustále brať od teba benefity. Na workshope ťa prevediem krokmi, ako naštartovať svoju zmenu, zvýšiť si svoje sebavedomie a získať rešpekt okolia, lebo na tebe záleží.

© 2024, Ženy z Venuše    I   Pravidlá používania    I  Ochrana údajov - GDPR

>