Čo treba vedieť o mužoch

  • Kurzy
  • Čo treba vedieť o mužoch
Text

Text

Psychológia muža

5 Lekcie/-í

0% nezačatý

Ďakujem ti, že si zavítala na moju stránku a prejavila záujem o tento minikurz, ktorý je venovaný často nepochopiteľnému správaniu mužov. 

Keďže dostávam od žien veľa otázok ohľadom správania mužov, pripravila som minikurz na túto tému. Možno v ňom nájdeš odpovede na otázky, ktoré aj ty vo svojom živote riešiš. 

Tento kurz je určený pre každú ženu, ktorá často nevie pochopiť jazyk mužov. Ak ťa trápia napríklad otázky, prečo sa muž po určitom čase prestane o teba usilovať, ako ho môžeš zmeniť, prečo ťa nepočúva, prečo sa nechce rozprávať o budúcnosti vášho vzťahu, odpovede nájdeš v jednotlivých lekciách. 

Srdečne ťa vítam a prajem príjemné čítanie 🙂

Čo treba vedieť o mužoch

Hľadáš vysvetlenie jeho slov či zmiešaných signálov, ktoré vysiela? V tejto lekcii sa dozvieš viac o tom, ako ich dešifrovať.

Text lesson

Nereaguje na tvoje otázky a často máš pocit, že ťa nepočúva? Nie si sama. V tejto lekcii sa naučíš, prečo tvoje snahy o komunikáciu s partnerom často zlyhávajú a čo môžeš urobiť ináč, aby si zaujala jeho pozornosť.

Text lesson

Chcela by si, aby sa v určitých veciach zmenil, no od odoláva všetkým tvojim snahám? V tejto lekcii zistíš, kedy je možné muža zmeniť a čo preto môžeš urobiť ty.

Text lesson

Prečo muži nemajú radi otázku o smerovaní vzťahu a ako vnímajú romantické vzťahy? V tejto lekcii sa dozvieš, čo môžeš urobiť, aby sa vzťah posúval ďalej.

Text lesson

Prestal sa o teba snažiť a berie ťa ako niečo samozrejmé? Ak je to tak, táto lekcia ti objasní príčiny, prečo sa to vo vzťahoch často stáva.

Text lesson

Sleduj ma na sociálnych sieťach

Autorka kurzu

Dana Žňavová

Je autorkou projektu "Ženy z Venuše", ktorý je určený pre ženy. Ide o virtuálne prostredie, kde ženy nájdu články a videá zamerané na problematiku partnerských vzťahov, ale aj na zdravé hranice a zdravé sebavedomie. Cieľom autorky je ukázať ženám cestu k zdravým a kvalitným vzťahom, ktorá je založená v prvom rade na dobrom vzťahu k sebe, na vedomí si vlastnej hodnoty, ako aj na správne nastavených zdravých hraniciach.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>