5-dňová výzva

Zlepši svoje vzťahy 

Výzva je určená pre každú ženu,

ktorá považuje dobré vzťahy za základ šťastného života.

15 - 19. 3. 2021

20:00 hod.

15
Dni
 
:
 
04
Hodiny
 
:
 
33
Minúty
 
:
 
58
Sekundy
 

You missed out!

OBSAH VÝZVY

01
bloky z minulosti a ako sa ich zbaviť

Každý z nás si nesie z minulosti nejakú záťaž, ktorá nás ovplyvňuje, hoci si to vôbec nemusíme uvedomovať. Prvá časť výzvy je preto venovaná téme, ako identifikovať bloky z minulosti a ako sa ich zbaviť.

02
prestaň byť obeťou a staň sa hrdinkou svojho príbehu

Mnohé z nás prijímajú "svoj údel" a majú pocit, že svoj život nemajú vo svojich rukách. V tejto časti výzvy sa budeme venovať tomu, ako si zvýšiť svoju sebaúctu a naučiť sa pozerať na seba s rešpektom.

03
nauč ľudí, ako sa majú k tebe správať

Ak chceš, aby sa ľudia k tebe správali s úctou, prestali ťa využívať a manipulovať, musíš ich to naučiť. V tejto časti výzvy sa dozvieš, ako to urobiť.

04
Ako sa správne rozhodnúť a nenechať si zlomiť srdce

Ak sa často ocitáš v situáciách, keď nevieš, čo máš robiť, možno je problém v tom, že si kladieš nesprávne otázky. V tejto časti výzvy sa dozvieš, ako sa dopracovať k odpovediam, ktoré ti ukážu jasný smer.

05
Čo treba vedieť o mužoch

Pre kvalitné partnerské vzťahy je dôležité, aby sme boli ochotné komunikovať a pozrieť sa na svet okolo nás aj očami partnera. Táto časť výzvy je venovaná mužskému svetu a ako ho pochopiť.

Výzvou ťa sprevádza:

Dana Žňavová

Počas 5-dní ťa budem sprádzať všetkými časťami výzvy. Ak ťa zaujíma téma vzťahov, môžeš si prečítať moje články na blogu www.zenyzvenuse.sk alebo si pozrieť videá na mojom youtube kanáli

>