6 krokov k láske

Text

Text

Vzťahy

6 Lekcie/-í

0% nezačatý

Minikurz ti ukáže prostredníctvom 6 krokov spôsob, ako nenechať zoznamovanie na náhodu. Je určený pre každú ženu, ktorá to so zoznamovaním myslí vážne.  

6 krokov k láske

No label

V prvom kroku odhalíš svoje slabé stránky, ktoré ťa môžu blokovať od lásky.

Text lesson

No label

Druhý krok ti pomôže pochopiť, v čom si jedinečná a ako toto zistenie zmení tvoje vyžarovanie.

Text lesson

No label

V kroku č. 3 sa dozvieš, ako sa stať ženou, ktorá si mužov vyberá a nie je mužmi vyberaná.

Text lesson

No label

Krok č. 4 ti objasní, prečo netreba brať zoznamovanie príliš vážne a ako zmeniť svoj postoj k nemu. Dozvieš sa, akým chybám sa treba vyhnúť a ako vysielať mužom signály, že ťa môžu osloviť.

Text lesson

No label

Piaty krok je zameraný na verbálnu a neverbálnu komunikáciu pri nadväzovaní vzťahov. Zistíš, čo hovorí reč tvojho tela, ale aj ako viesť rozhovor, ktorý je hravý a zábavný.

Text lesson

No label

Poslený krok je vyvrcholením minikurzu. Dozvieš sa v ňom, ako naučiť muža, ako sa má k tebe správať a ako si nastaviť svoje štandardy. Zároveň ťa povedie k vypracovaniu plánu tvojho zoznamovania.

Text lesson

Sleduj ma na sociálnych sieťach

Autorka kurzu

Dana Žňavová

Je autorkou projektu "Ženy z Venuše", ktorý je určený pre ženy. Ide o virtuálne prostredie, kde ženy nájdu články a videá zamerané na problematiku partnerských vzťahov, ale aj na zdravé hranice a zdravé sebavedomie. Cieľom autorky je ukázať ženám cestu k zdravým a kvalitným vzťahom, ktorá je založená v prvom rade na dobrom vzťahu k sebe, na vedomí si vlastnej hodnoty, ako aj na správne nastavených zdravých hraniciach.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>